Skip to content

3 praktyczne cechy, dlaczego RAM 1500 to Twój samochód do ślubu

Komfort, przestrzeń i przyjemność… Wszystko razem!

Zapewniamy komfort i lux! Udaje nam się to nadzwyczaj dobrze. W większości przypadków najpierw pan młody patrzy na samochód i jego dzień jest jeszcze piękniejszy. Następnie odbiera pannę młodą, którą potem zawsze podziwiamy. Na twarzach widać zdumienie, dumę i szczęście. Gdy tylko ludzie widzą samochód do ślubu Dodge Ram 1500 Longhorn, wiele kącików ust również idzie w górę. A potem, gdy para młoda jest zajęta np. sesją zdjęciową, wielu gości idzie oglądać i podziwiać Wasze auto do ślubu.

Model RAM Longhorn to jedna z najbardziej luksusowych wersji. Między innymi dzięki temu jesteśmy najbardziej praktycznym i wszechstronnym samochodem do ślubu w branży. Prawie każda para ślubna znajduje wartość dodaną w stosunku do innych samochodów ślubnych, jeśli chodzi o komfort, przestrzeń i przyjemność z jazdy. Poprzez ten film na YouTube wykonany przez RAM Trucks, można w nieco ponad minutę zobaczyć, jakie funkcje zawiera i może zawierać ten model.

3 praktyczne punkty w tym zakresie są podkreślone poniżej, co jest dostępne dla każdej pary młodej:

  1. Najlepsza w klasie przestrzeń z tyłu.
    Jak pokazuje zdjęcie powyżej, jest dużo przestrzeni pozostawionej z tyłu co zapewnia komfort pannej młodej z obszerną suknia ślubną. Nawet fotograf w dniu ślubu ma komfort jeżeli chodzi o przestrzeń. Drzwi można obrócić w pozycji otwartej tylko o 90 stopni. Dużo miejsca na najbardziej oszałamiające ujęcia
  2. Power Running Boards
    Wysoki stopień która wyłania się na komendę po otwarciu drzwi, ułatwia wszystkim wejście i wyjście.
  3. Podgrzewane i wentylowane fotele przednie i tylne
    Niezależnie od tego, czy bierzemy ślub w ciepły dzień, czy taki, który jest po prostu zbyt zimny, pogoda jest poza naszą kontrolą. Fotele w tym samochodzie tak. Posiadają zaskakującą ilość funkcji i można je dowolnie ustawiać i obsługiwać. Dzięki temu w dniu Waszego ślubu dotrzecie beztrosko i zrelaksowani. Jesteście gotowi!
Back To Top