Skip to content

5 powodów, dla których warto wybrać samochód do ślubu z szoferem

 • Uwolnij się od obciążeń
  To Twój dzień. Dzień, w którym możecie świętować swoją miłość, i dzielić się tym z najbliższą rodziną i bliskimi. Aby poświęcić sobie nawzajem czas, wynajmijcie samochód do ślubu z szoferem. Kierowca zadba o Wasz komfort i Wasze bezpieczeństwo.

 • Relaks i przyjemność
  Dzień Waszego ślubu to dzień, który zapewne planowaliście od dawna. Wtedy również chcecie cieszyć się wszystkimi doświadczeniami tego dnia. Ale jest ich bardzo dużo. Dlatego pozwolenie sobie na jazdę z szoferem jest chwilą relaksu i przyjemności. Tak wiele dzieje się w tym dniu, z każdem chcielibyscie spędzić chodziaż chwilę i poświęcić gością Waszą uwagę. Wtedy jazda w samochodzie to moment tylko dla was, chwila ucieczki od wszystkich wrażeń z całego dnia. Możecie się od razu zregenerować, aby przeżyć kolejne wrażenia na pełne 100%.

 • Więcej niż tylko kierowca
  Poza dowiezieniem Was z punktu A do punktu B, możecie wykorzystać kierowcę również do pilnowania odpowiedniej trase, przytrzymania na chwilę parasola, przekazania czegoś co jest w danym momencie potrzebne.
  Kierowca również przeżywa dzień ślubu. Więc możecie z nim rozmawiać, w ten sposób trochę przegadacie swoje nerwy. Kierowca może również z wyprzedzeniem udzielić Wam kilku wskazówek i porad dotyczących tego, co ma nastąpić. Na przykład, jeśli jesteś panem młodym pozwalającym wyjść pannie młodej, lepiej nie stawaj w drzwiach auta, bo wtedy fotograf nie będzie mógł zrobić wam ładnych ujęć.

 • Jest taniej
  Cooo? Taniej? Z pewnością płacisz nie tylko za samochód, ale także za osobę, którą wynajmujesz?
  Przy wynajmowaniu samochodu do ślubu w grę wchodzi również ubezpieczenie. Oczywiście podczas jazdy w tym dniu też może coś pójść nie tak. Prawdopodobieństwo, że tego dnia coś pójdzie nie tak, jest jeszcze większe, jeśli sam prowadzisz: jest to „unikatowy” samochód, który być może prowadzisz po raz pierwszy. Pewnie nie masz swojej uwagi w 100% w ruchu. Wtedy nie chcesz mieć do czynienia z nieszczęściem.
  Jeśli pozwolisz sobie na jazdę z ubezpieczenie samochodu będzie o wiele taniej. Dzieje się tak dlatego, że firma ubezpieczeniowa wie, kto jest kierowcą i pobiera za to niższą składkę.

 • Emanuje klasą i stylem
  Co za luksus! Przez 1 dzień będziecie mieli dostęp do osobistego kierowcy. Tego też często nie doświadczasz. Jazda z klasą sprawi, że dzień ślubu będzie piękniejszy! I tak właśnie powinno być na weselu.

Back To Top