Skip to content

Jazda nowożeńców

Dzień ślubu to przede wszystkim dzień miłości. W zależności od osobistych wymagań, zaangażowano różne strony, aby dzień ślubu był kompletny. Wszystkie te wrażenia miną cię z prędkością błyskawicy. Fotograf chce od ciebie jak najlepszych póz, goście cieszą się, że cię widzą; życzą ci wszystkiego dobrego, a w międzyczasie czas ucieka. Ceremonia już wkrótce, potem toasty i przyjęcie. Kolejne szybkie zdjęcie z rodziną i przyjaciółmi. Potem prosto na obiad, a na koniec być może stopy na podłodze. Wszystkie wyjątkowe chwile i wyjątkowe wydarzenia, ale czy wszystko? Może to być jednak zbyt wiele, aby wszystko było w porządku. Poza tym, twoja uwaga jest nieustannie zabiegana. Więc kiedy nadejdzie czas, abyście byli razem? Dzień później. Ale wtedy nie ma nikogo, kto mógłby się tym zająć zgodnie z twoimi życzeniami.

Zapewniamy przejażdżkę dla nowożeńców dzień po ślubie naszym Dodge Ram 1500 Longhorn. Ta przejażdżka przedłuża dzień ślubu, ale tylko we dwoje. Kierowca jedzie wcześniej ustaloną trasą, a Ty w międzyczasie cieszysz się swoją playlistą i oczywiście sobą nawzajem. Pozwoli to w odpowiednim otoczeniu i w wyjątkowy sposób przeanalizować wszystkie wrażenia z poprzedniego dnia. W naszym Dodge to czysty luksus, w którym przebywasz. Wiele opcji w kabinie sprawi, że jazda będzie komfortowa i niezapomniana. Możesz chcieć zatrzymać się gdzieś, cieszyć się piknikiem lub odwiedzić miejsce, w którym po raz pierwszy się spotkałeś. To sprawi, że dzień ślubu będzie nieco dłuższy i będziecie mogli w spokoju celebrować swoją miłość.

W zgiełku codziennego życia, Twój wyjątkowy dzień może szybko zejść na drugi plan, którym chciałbyś cieszyć się nieco dłużej. Więc stwórzcie sobie czas dla siebie po tak niezapomnianym dniu. Tak jak idziesz do sauny na cały dzień, aby zatankować i zrelaksować się, tak samo jest to chwila relaksu i przyjemności. Dodaje to do późniejszych wspomnień.

Jeśli wyjeżdżasz z miejsca ślubu, mamy dostępną skrzynię ładunkową pick-upa, aby od razu przywieźć wszystkie prezenty. I tak, po raz kolejny, nasz wyjątkowy samochód do ślubu jest luksusowy, imponujący i praktyczny jednocześnie! Zapytaj nas o możliwości w dniu ślubu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, czy to naprawdę sprawi, że Twój ślub będzie kompletny.

Back To Top