Skip to content

Szukasz specjalnego samochodu do ślubu w Zoetermeer?

Nasz imponujący Dodge Ram 1500 Longhorn to wyjątkowa gratka i dla wielu par ślubnych „coś innego”. Nasza mała firma Bode Lux ma siedzibę w Zoetermeer, więc tam też odbywa się odbiór.

Ze względu na centralną lokalizację Zoetermeer w Randstad, mamy idealną bazę wypadową do miast w regionie. Jeśli bierzesz ślub w Hadze, Rotterdamie, Amsterdamie lub Utrechcie, nie jest to daleko od Zoetermeer. Dzięki temu dostępność naszego Dodge Ram jest bardzo dobra i gwarantowana przez cały rok. Samochód do ślubu sprawdza się w starych centrach miast lub w okolicach przemysłowych. W ten sposób samochód idealnie nadaje się do najpiękniejszych zdjęć ślubnych, zapewniając wspaniałe wspomnienia.

Nawet jeśli ślub planowany jest w wioskach wokół Zoetermeer, Groene Hart lub Krimpenerwaard, efektowny Dodge Ram na dzień ślubu to wyjątkowy wybór. Styl ten dobrze pasuje do wiejskiego charakteru regionu. Poldery, młyny i podwórza idealnie pasują do pick-upa. Ponadto wnętrze Longhorn zapewnia zapierające dech w piersiach wrażenia w stylu country. To dopełnienie niezapomnianego dnia ślubu.

W Zoetermeer i okolicach znajduje się kilka miejsc weselnych, które emanują wiejskim lub festiwalowym motywem. Odbiór przez naszego kierowcę, który jest na służbie. Jesteśmy w stanie zapewnić najszybszą trasę do miejsca ślubu, ale osobiste preferencje dotyczące trasy są również bez wysiłku realizowane ze względu na wiele dróg prowadzących do Zoetermeer. W ten sposób trasy mogą być całkowicie pozbawione autostrad, aby zapewnić maksymalne wrażenia z najpiękniejszego dnia.

Planujesz ślub w Holandii Południowej, Holandii Północnej, Zelandii, Brabancji, Geldrii lub Utrechcie? Dzięki centralnej lokalizacji Zoetermeer w Holandii Południowej, bezpośrednio przy autostradzie A12, czas podróży często nie przekracza godziny. W ten sposób sprawiamy, że dzień ślubu jest wyjątkowy, a para młoda bardziej niż szczęśliwa. Ale jesteśmy również dostępni na wesela, imprezy i uroczystości w innych prowincjach Holandii. Dzięki naszym specjalnym stawkom, dalszy czas podróży nie musi być problemem. Ponieważ mamy atrakcyjną zryczałtowaną stawkę dla całej Holandii, nie ma już znaczenia, gdzie mieszkasz. Aby skorzystać z tej samej stawki, samochód musi być wynajęty na 4 godziny lub dłużej. Dzięki temu miłośnik Dodge Ram lub pick-upów nie musi polegać na lokalnej ofercie samochodów ślubnych. Jesteśmy tam dla zakochanych, niezależnie od tego, czy bierzesz ślub w Maastricht czy Groningen. Zoetermeer jako baza operacyjna sprawia, że nasz serwis i usługi są dostępne dla całego kraju!

Weź ślub w Het Wapen van Zoetermeer
Back To Top